bílý ubrus 140 x 240 cm

50 

cena za denní pronájem ubrusu, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat. Poplatek za čištění a žehlení 50 Kč za každý zapůjčený kus (možno vrátit čisté a vyžehlené zdarma).

Bavlněný bílý ubrus 140×240 cm, ideální na pivní set či větší stůl. Elegantní bílá klasika. Naše ubrusy k zapůjčení jsou vždy čistě vyprané a vyžehlené, připravené na vaše oslavy.

 

Popis

bílý ubrus k zapůjčení – hlavní vlastnosti

  • rozměr 140 x 240 cm – ideální na pivní sety i stoly
  • bílý ubrus ze 100% bavlny o gramáži 150 g/m2 – jednoduché a elegantní prostírání
  • ubrusy jsou vždy čisté a vyžehlené

bílý ubrus – popis

Chystáte zahradní oslavy, recepce, svatby, slavnostní večeře pro větší počet hostů? Každý stůl a dokonce i pivní sety mohou vypadat jednoduše elegantně! Bílý ubrus je zkrátka klasika, která se jen tak neokouká a těžko překonává. Materiál, ze kterého jsou naše ubrusy k zapůjčení ušity, je 100% bavlna vysoké gramáže. Látka ubrusu je zároveň měkká a odolná, lze ji prát v pračce. Ubrusy jsou díky tomu ideální i pro větší zatížení, jako například během garden párty s grilováním. Tyto bavlněné bílé ubrusy využívají i profesionálové – penziony, hotelová a stravovací zařízení.

půjčovna ubrusů

Naše půjčovna vybavení na oslavy nabízí ubrusy k zapůjčení v perfektním stavu. Bílý ubrus je vždy čistý, vyžehlený a připravený k okamžitému použití. K ceně za pronájem ubrusu je nutné připočítat poplatek za čištění a žehlení 50 Kč / ks. Pokud nám ale ubrusy vrátíte čistě vyprané a vyžehlené, nebude tento poplatek účtován. Pro dlouhodobé zachování kvality a jemnosti ubrusů je doporučujeme prát při teplotě 60°C a sušit v závěsu.

Tento bílý ubrus půjčujeme samozřejmě bez uvedené „pivní dekorace“, nicméně nabízíme pronájem výčepního zařízení, se kterým si ji sami načepujete jako na obrázku 🙂 Pokud plánujete zahradní oslavy, zajímat by vás také mohl pronájem pivních setů a naše párty stany k zapůjčení, které vyřeší starosti s nepřízní počasí.

Close Menu
×