pivní set

200 

cena za denní pronájem pivního setu – sezení na párty, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Oblíbený kvalitní pivní set české výroby se skládá ze stolu a dvou lavic, k tomuto setu posadíte osm až deset osob. Své uplatnění najde všude, kde počítáte s větším počtem hostů a místa není nazbyt.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

pivní set, snadné usazení většího počtu hostů – hlavní vlastnosti

  • profi pivní set z masivního dřeva
  • sezení až pro 10 hostů
  • rychlé, snadné složení a rozložení
  • délka 220 cm, šířka sedáku 27cm a šířka stolu 50cm
  • česká výroba, stabilní ocelová konstrukce
  • perfektní stav

pivní set k zapůjčení – popis

Pivní set – základ každé zahradní oslavy, kde čekáte více hostů! Oblíbený zahradní pivní set se skládá ze stolu a dvou lavic, k tomuto setu posadíte osm až deset osob. Poskytuje více míst k sezení, než klasické stolky s židlemi. Sestava je velmi dobře uskladnitelná, což vám značně usnadní převoz. Umožňuje rychlé a snadné složení i rozložení, hravě ho zvládne každý. Využít ji můžete ve venkovních i vnitřních prostorách.

Námi půjčované zahradní sezení je prémiové kvality, české výroby a v perfektním stavu! Naše půjčovna pivních setů disponuje pivními sety o délce 220 cm. Šířka sedáku je 27cm a šířka stolu je 50cm. Stabilní nosná konstrukce je vyrobena z oceli, která je tmavozeleně lakovaná. Plocha lavice a stolu je vyrobena z masivního dřeva s jemnou kresbou. Pivní set je oboustranně lakovaný bezbarvým lakem, snadno se udržuje čistý. Je odolný vůči povětrnostním vlivům, takže vás ani nepříznivé počasí nebude v jejich využití omezovat. K zastřešení můžete využít naše párty stany.

Pořádáte větší akci a stále přemýšlíte, kam usadit hosty? Nejjednodušším řešením je pivní set. Ten své uplatnění najde při grilování s přáteli, během zahradní oslavy, velké svatby, společenských akcích – zkrátka všude, kde počítáte s větším počtem hostů. Při pořádání garden párty je pivní set oblíbeným a nejvíce používaným nábytkem.

pronájem pivních setů

Naše půjčovna pivních setů Plzeň vám nabízí nábytek v perfektním stavu. Každý pivní set je po vypůjčení zkontrolován a pečlivě umyt pro další pronájem. V případě zájmu o pivní sety nás neváhejte kontaktovat. Pokud si budete chtít vypůjčit větší množství, dopravit je můžeme přímo na místo konání vaší zahradní oslavy nebo firemní akce. Chcete-li si pivní sety odvézt sami, půjčíme vám k odvozu přívěsný vozík. Na dlouhodobé pronájmy a výpůjčky většího počtu sezení vám připravíme speciální ceny pivních setů. Zajímat by vás také mohli naše párty stany, které vyřeší starosti s nepřízní počasí. Nabízíme i samostatné pivní stoly k zapůjčení, stejně tak i samostatné lavice k pivnímu setu.

K ceně pronájmu se připočítává poplatek za nakládku/vykládku á 20 Kč.

Close Menu
×