Změníme vaše sny ve skutečnost.

pokud se chystáte uspořádat pořádnou akci, o profi párty vybavení se postaráme za vás.

zahradní oslavy - divider

K pořádání velkých rodinných oslav, letních garden párty, společenských večírků i kvalitní gastronomii jsme měli vždycky blízko, osobně i profesně. Na začátku byla zahradní oslava u našich přátel, kdy se zkrátka nepovedlo počasí. To se může stát často a každému, větru a dešti neporučíme. Tehdy si pořídili první zahradní přístřešek. Byl levný, moc hostů se pod něj neschovalo a dlouho nevydržel. Stále více známých potřebovalo vyřešit podobný problém a nechtělo se jim investovat do drahého bytelného párty stanu, který se se zahradními přístřešky nedá kvalitou ani komfortem srovnávat. A tak vznikl nápad – půjčovna party stanů a vybavení na oslavy. Brzy poté jsme pořídili první profesionální párty stan na pronájem. Dnes pro nás není problém zastřešení vaší menší zahradní oslavy pro přátele, ani větší svatby nebo firemní akce pro více něž 100 lidí. Naše zahradní párty stany vám dají jistotu, že vám počasí akci nepokazí.

párty stan na zahradní oslavy

Pokud se rovnou chcete pustit do výběru party stanů a vybavení pro vaši skvělou párty nebo oslavu, neváhejte. Stačí kliknout na tlačítko a hurá do toho.

zahradní oslavy, garden párty - grilování

Co by byla garden party, zahradní oslava a další společenské akce bez výborného jídla a pití. I my si rádi pochutnáme. U nás se velké oblibě těší grilování, když se povede a gárden párty provoní grilované masíčko a zelenina, málo který host odolá. Jenže ne každý domácí gril umožňuje přípravu pokrmů pro větší počet hladových hostů. I na to jsme mysleli a vy si u nás můžete vypůjčit profesionální plynový gril. Nejenže obsloužíte snadno více hostů, ale díky jednoduchému ovládání nad grilováním získáte dokonalou kontrolu. Ze zkušenosti víme, že na žádné párty nesmí chybět dobré čepované pivo. To také umíme vyřešit, perfektní teplotu a chuť piva vám zajistí naše profesionální výčepní zařízení. Vychladí vám i dva různé druhy piv najednou, nebo třeba i sudovou limonádu pro děti. A kdo chce dokonale osvěžit, ocení náš stroj na ledovou tříšť. Pro děti máme mnoho ovocných příchutí a u dospěláků je oblíbená třeba výtečná směs na ledovou kávu!

proč si nás oblíbíte

zahradní oslavy - divider

Osobní přístup

Ke každému zákazníkovi a zařizování oslavy či párty přistupujeme profesionálně, ale zároveň osobně a přátelsky. Trpělivě vyslechneme vaše přání, zodpovíme vaše dotazy, ať už jde o pronájem párty stanu, pronájem výčepního zařízení a dalšího vybavení na oslavy a párty. Společně nalezneme řešení, aby se vaše sny uskutečnily.

Čistota

Se svou oslavou jistě chcete zazářit. My to víme, proto půjčujeme jen kvalitní profesionální vybavení na párty. Ať se jedná o párty stany, zvukovou a světelnou techniku nebo gastro vybavení, je vše v nejlepší kondici a čisté. Například u nás máte garanci, že výčepní zařízení je po každém pronájmu vysanitované profesionální firmou.

Rozumné ceny

Přestože půjčujeme nákladné profi vybavení na oslavy a párty, snažíme se o co nejpříznivější ceny pro vás. Jsme také rodiče a chceme abyste pro sebe, přátele i své děti mohli připravit dokonalé oslavy. Máte-li zájem o zapůjčení vybavení a pronájem párty stanu za rozumnou cenu, tým půjčovny pro zahradní oslavy je tu pro vás.

Zkušenosti

Přestože jsme mladá půjčovna párty stanů a vybavení na oslavy, s pořádáním velkých rodinných slavností, svateb a firemních akcí máme mnohaleté zkušenosti. Také všechno naše vybavení sami nejprve vyzkoušíme. Ať vás čeká menší zahradní oslava nebo velká svatba, nemusíte mít starost o zázemí. Rádi poradíme a naše zkušenosti vám předáme.

myslíme i na děti

Zatímco tatínkové nejčastěji ocení například naše profi výčepní zařízení a zvukovou techniku, která nahradí i dýdžeje, děti bude především zajímat velký nafukovací skákací hrad. Ten si vaše ratolesti prostě zamilují a zabaví je na dlouhou dobu. Osvěžit se mohou u profesionálního stroje na ledovou tříšť.

Umíme víc

Kromě toho, že vám zajistíme pronájem párty stanů a vybavení na oslavy, vám také podle vašeho přání umíme zajistit originální narozeninové dorty, výtečné pohoštění pro vaše hosty a další služby, aby vaše oslava nebo párty byla skutečně dokonalá a nezapomenutelná. Vše na profesionální úrovni.

Close Menu
×