párty stan 6×12 m

5 900 

jednotná cena za 1-3 denní pronájem párty stanů 6x12m, pro zvýhodněné dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Kvalitní velký párty stan 6×12 m vhodný pro všechny příležitosti, pohodlně schová až 80 hostů. Bílá elegantní plachta je 100% vodotěsná a velmi odolná. Velkému párty stanu s rozměrem 6×12 metrů to bude na vaší zahradě slušet a pozvedne vaši zahradní oslavu na profesionální úroveň!

 

Popis

Párty stan 6×12 m – hlavní vlastnosti

  • kvalitní a velký párty stan 6×12 m vhodný pro svatební hostiny, zahradní oslavy, rauty a jiné slavnostní příležitosti
  • kapacita až 80 hostů
  • 72 m2
  • 100% vodotěsná a nesnadno hořlavá plachta, větší odolnost povětrnostním vlivům
  • boční stěny s průhlednými okny, bočnice lze odepnout podle potřeby
  • jednotlivé párty stany lze mezi sebou vodotěsně propojovat

Párty stan 6×12 m – popis

Naše půjčovna vám nabízí profesionální párty stan 6×12 m, se kterým vás během vaší oslavy počasí jen tak nezaskočí. Ať už budete pořádat zahradní oslavy, svatby, firemní večírky nebo další společenské akce, tento party stan splní vaše očekávání a poskytne dostatek chráněného prostoru. Je možné ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo třeba i jako zastřešení venkovního pódia či krytý taneční parket. Párty stan 12×6 metrů je ideálním řešením pro zákazníka, který hledá velký prostor, bytelnou konstrukci i estetický vzhled.

Velký párty stan 6×12 m pojme až 80 hostů, pokrývá plochu 72 metrů čtverečních. Pronájem party stanů je realizován v provedení se sedlovou střechou. Poslouží jako bezpečné zázemí před nepříznivým počasím během akcí pod širým nebem.

Výhodou je velmi stabilní konstrukce, s možností ukotvení do země. Na rozdíl od hobby zahradních přístřešků je krycí plachta plně vodotěsná (je bílá elegantní, ale odolná jako plachta na nákladní vozidla). Boční i čelní stěny lze odepnout, vstupy se otevírají a zavírají pomocí zipů. Zajištěno je i dobré větrání, zabraňující kondenzaci vodní páry.

Pronájem párty stanu 6×12 m

Párty stan 6 x 12 m je dodáván bez podlahy. Základní cena za pronájem párty stanu činí 5900,- Kč za 1-3 dny, tj. například za celý víkend. Dlouhodobý pronájem párty stanů dohodou. Na přání zajistíme odvoz i montáž party stanu, neváhejte nás kontaktovat.

Montáž párty stanu ochotně provede náš zkušený tým za 1500 Kč, stejnou částku účtujeme za demontáž párty stanů.

Příplatek za mytí plachet 1500 Kč, příplatek za stavbu v zimě 1500,- Kč

Mohlo by se Vám líbit…

Close Menu
×