párty stan 12×12 m

11 000 

jednotná cena za 1-3 denní pronájem párty stanů 12x12m, pro zvýhodněné dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Kvalitní obrovský párty stan 12×12 m vhodný pro všechny příležitosti, pohodlně pojme až 160 hostů. Bílá elegantní plachta je 100% vodotěsná a velmi odolná. Obrovskému párty stanu s rozměrem 12×12 metrů to bude na vaší zahradě slušet a pozvedne vaši zahradní oslavu na profesionální úroveň!

 

Popis

Párty stan 12×12 m – hlavní vlastnosti

  • kvalitní obrovský párty stan 12×12 m vhodný pro velké svatby, garden party, rauty a jiné společenské akce a slavnosti
  • kapacita až 160 hostů
  • 144 m2
  • 100% vodotěsná a téměř nehořlavá plachta, větší odolnost proti nepříznivému počasí
  • boční stěny s průhlednými okny, bočnice lze odepnout podle potřeby
  • dva současně propojené párty stany speciálním okapem

Párty stan 12×12 m – popis

Naše půjčovna vám nabízí profesionální párty stan 12×12 m, se se skládá ze dvou základním profi stanů 6×12 m propojených speciálním okapem. Pokud budete pořádat oslavy na zahradě, svatební hostiny, sportovní nebo společenské akce, tento velký party stan poskytne obrovskou chráněnou plochu pro vaše hosty. Můžete ho použít jako společenskou místnost, jídelnu, sklad, nebo třeba i jako zastřešení tanečního parketu nebo venkovního pódia. Párty stan 12×12 metrů je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí půjčit párty stan pro hodně velkou společnost, a hledají řešení nabízející masivní konstrukci společně s dokonalým estetickým vzhledem.

Obrovský párty stan 12×12 m pojme až 160 hostů, zaujímá plochu 144 metrů čtverečních. Pronájem party stanů je realizován v provedení se sedlovou střechou u obou spojených stanů. Poskytuje bezpečné zázemí před nepříznivým počasím během akcí pod širým nebem. Samozřejmě při velmi silném větru nebo při zátěži sněhu ke nutné párty stan složit.

Výhodou je velmi stabilní kovová plně pozinkovaná trubková konstrukce party stanu s možností ukotvení do země. Na rozdíl od hobby zahradních altánů je krycí plachta zcela vodotěsná (v elegantním provedení, ale zároveň odolná jako plachta na nákladní vozidla). Stěny boků i čela je možné odepnout, vstupy se otevírají a zavírají pomocí zipů. Zajištěno je i dobré větrání, zabraňující kondenzaci vodní páry.

Pronájem párty stanu 12×12 m

Velký párty stan 12 x 12 m je dodáván bez podlahy. Základní cena za pronájem párty stanu činí 11000,- Kč za 1-3 dny, tj. za tuto cenu jej můžete mít na celý víkend. Dlouhodobý pronájem párty stanů je na dohodě. Na přání pro vás zajistíme odvezení i montáže párty stanů, neváhejte se na nás obrátit.

Montáž párty stanu uvedeného rozměru provede náš zkušený tým za 2500 Kč, stejnou částku účtujeme za demontáž párty stanu.

Příplatek za mytí plachet činí 1500 Kč. Příplatek za stavbu v zimě 1500 Kč.

Mohlo by se Vám líbit…

Close Menu
×