infrazářič 2000W

300 

cena za denní pronájem infrazářiče 2000W – topení na párty, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Profesionální infrazářič pro zajištění příjemné teploty i za chladnějších večerů i měsíců. Snadno přenosný, ideální především pro zahradní párty. Nepotřebujete plynové bomby.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

infrazářič na párty, terasový ohřívač – hlavní vlastnosti

  • výkonný ale úsporný infrazářič 2000 W
  • příjemné sálavé vytápění párty stanů a venkovních prostor
  • regulace teploty termostatem (3 stupně)
  • jednoduché ovládání
  • snadno přemístitelný

venkovní infrazářič, vytápění party stanu – popis

Potřebujete na vaší garden párty, svatbě či jiné akci zvýšit tepelný komfort? Ve večerních hodinách či chladnějších měsících vaši hosté a na svatbách zejména nevěsty ocení teplý koutek. Ať už se jedná o zahradní párty stan nebo venkovní krytý prostor.

Naše půjčovna párty stanů a vybavení vám nabízí k pronájmu kvalitní infrazářič (někdy se mu také říká elektrický terasový ohřívač). Venkovní infrazářič má jednoduché ovládání, nastavitelnou výšku do 2100 mm. Délka kabelu je dlouhých 7 metrů. Quartzové topení se vyznačuje širokým záběrem vyhřívané plochy, přestože je určen pro sálavé vytápění zejména menších prostor, dokážete s ním vytvořit příjemnou teplnou zónu všude, kde potřebujete. Jeho mobilita se dá využít především pro zahradní párty.

Velmi účinné a úsporné topidlo se hodí na zahrady, terasy, pergoly, jako topení do párty stanů a na řadu dalších míst. Zahradní oslavy tak můžete uspořádat i za chladnějšího počasí a přesto se vy i vaši hosté budete cítit příjemně. Teplota je regulovatelná ve třech úrovních podle vašich potřeb.

Oproti plynovému topidlu nemusíte řešit bomby s plynem a infrazářič s výkonem 2000W vám dobře zatopí. Výhodou infrazářiče je navíc jeho bezhlučný chod bez zápachu.

pronájem topidla na párty

Půjčujeme profesionální ohřívač na párty, se kterým se ani při chladnějším počasí nemusíte bát uspořádat zahradní oslavy. Infrazářič je lehký ale stabilní, snadno jej převezete i přenesete na určené místo. Umístit jej lze do vnitřních i venkovních krytých prostor, je chráněn proti stříkající vodě. Nepotřebujete plynové bomby. Pokud si chcete půjčit topení na vaši akci, neváhejte nás kontaktovat.

Close Menu
×