mobilní WC

250 

cena za denní pronájem mobilního WC, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Lehké a mobilní WC vhodné pro všechny akce pod širým nebem. Pokud čekáte více hostů, nebo pokud máte ze zahrady na toaletu daleko, je přenosné toaleta elegantním řešením, bez nutnosti připojení na vodovodní a kanalizační síť.

Kategorie: Štítek:

Popis

mobilní WC – hlavní vlastnosti

  • lehké a přenosné WC
  • hygienická mobilní toaleta – antimikrobiální účinek na prkénku i míse
  • robustní sedadlo pro větší pohodlí, nosnost až 130 kg
  • ideální jako záložní mobilní WC, nebo pro rozšíření kapacity

mobilní chemické WC – popis

Máme pro Vás k dispozici jednoduché a dostupné řešení mobilní chemické toalety v situaci, kdy je to k nejbližší toaletě od vaší párty daleko, nebo jen potřebujete posílit kapacitu. Ideální pro zahradní párty a oslavy. Posílením kapacity toalet ušetříte vašim hostům nepříjemně čekání. Na rozdíl od klasické kabinové „tojky“ jej snadno převezete i přemístíte podle potřeby, pronájem mobilních WC nabízíme za zlomek ceny pronájmu.

Výhoda této mobilní toalety je také v tom, že nevyžaduje připojení k vodovodní síti ani kanalizaci. Toto mobilní WC je jednoduchým a rychlým řešením, jak na vaší garden párty či akci zajistíte hygienické podmínky i daleko od inženýrských sítí.

Chemická toaleta se skládá ze dvou snadno a rychle oddělitelných zásobníků. Horní slouží na vodu pro splachování a dolní pro odpad. Stabilitu zajišťuje extra silný spojovací zámek a pružinový systém. Celková kapacita je dostatečných 36 litrů. Účinné splachování zajišťuje kvalitní pístové čerpadlo. Mobilní WC je vybaveno antimikrobiálním prkénkem i mísou, která odolává plísním a eliminuje nepříjemné pachy. Mobilní WC je lehké a snadno přenosné díky madlům umístěným po stranách i vzadu toalety. Díky pevnému materiálu je ale mobilní WC dostatečně robustní a odolné. Komfort při sezení zajišťuje dostatečně velká sedací plocha s rozšířeným a zvýšeným sedadlem.

 

Pronájem mobilních WC

Mobilní WC vždy pronajímáme čisté a hygienické. Vzhledem k rozměrům a váze manipulaci a transport zvládnete i menším osobním vozem. Dlouhodobý pronájem mobilních WC dohodou. Na přání samozřejmě zajistíme odvoz, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Close Menu
×