plynový gril nerezový – profi

550 

cena za denní pronájem grilu, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Profesionální nerezový plynový gril vhodný pro grilování na vaší garden párty.  Profi plynový gril je vybaven třemi plně regulovatelnými hořáky, má vysoký výkon i dostatečně velkou plochu. Vaši hosté si budou moci pochutnat na skvělých pokrmech.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

nerezový plynový gril pro zahradní oslavy – hlavní vlastnosti

  • velká grilovací plocha
  • 3 plynové hořáky, jednotlivě ovládané
  • pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu
  • kolečka pro snadnou manipulaci
  • plynový gril je vyroben z nerezové oceli, rošt je litinový

nerezový gril plynový – profi gastro – popis

Chtěli byste na vaší oslavě grilovat na profi gastro grilu, na kterém je grilování opravdová zábava? Naše půjčovna párty stanů a vybavení vám nabízí velký profesionální nerezový plynový gril k zapůjčení. Půjčíme vám gril plynový – profi gastro, od světoznámého německého výrobce Landmann. Je určen pro všechny příznivce grilování na profesionální úrovni.

Dokonalá zahradní oslava, garden párty bývá spojována s vůní čerstvě ogrilovaného masa, zeleniny a dalších oblíbených pokrmů. Jenže pokud máme více hostů, domácí zahradní grily nám kapacitou často nestačí, navíc při větším množství grilovávaných pokrmů se žár dřevěného uhlí těžko uhlídá. A spálit všechny ty dobroty nechceme. Proto jedny z nejpopulárnějších grilů pro profesionální grilování jsou dnes plynové grily. Plynový gril se snadno ovládá, jednoduše lze regulovat úroveň plamene, takže vaše grilování bude hračkou. Stačí připojit, zapnout a můžete začít grilovat.

Profi plynový gril je vybaven třemi hořáky – dva jsou určeny na grilování a jeden na ohřev jídla. Výkon grilu Vás mile překvapí, celkem je to 10,5 kW! Plocha grilu umožňuje přípravu pořádné porce grilovaných pokrmů najednou, takže žádný host nezůstane hladový. Součástí grilu je zapalovací elektroda, takže plynový gril zapnete jednoduše jako sporák. Plynové grily jsou vybaveny poklopem, jídlo tak má lepší chuť a vůni a zůstává pěkně šťavnaté. Navíc vás ani vaše hosty nebude obtěžovat štiplavý dým, jako tomu někdy bývá u otevřených grilů.

Plynový gril je určený nejen pro grilování steaků, klobásek a špízů, ale díky snadné regulaci teploty je ideální i pro grilování zeleniny, ryb a dalších pokrmů podle vaší chuti. Ať už se jedná o menší zahradní oslavy, rodinné či firemní večírky, nebo velké svatby, vaši hosté perfektně připravené jídlo jistě ocení.

pronájem grilu

Nerezový plynový gril pronajímáme v perfektním stavu. Ke grilu budete potřebovat plynovou bombu, kterou Vám rádi zjistíme. 10 kg propan butanová lahev vystačí na cca 20 hodin provozu. Dlouhodobý pronájem grilů dohodou. Na přání zajistíme odvoz i zapojení grilu, neváhejte nás kontaktovat.

Close Menu
×