pivní sklo 0,4l po 6ti kusech

42 

cena za denní pronájem 6ks pivních sklenic 0,4l (tj. cena za kus je 7 kč na den). Pro dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Půjčte si pivní sklenice a ani větší počet milovníků piva vás na vaší oslavě či svatbě nepřekvapí. Půjčujeme pouze kvalitní pivní sklo vždy hygienicky čisté a nepoškozené.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

pivní sklenice 0,4 l – po 6 kusech

  • nabízíme k pronájmu pivní silnostěnné sklenice – 0,4 l v sadě po 6 kusech
  • skleničky na pivo jsou vyrobeny z kvalitního čirého skla
  • pevné, odolné pivní sklo vhodné do myčky na nádobí

 

sada pivních sklenic 6x 0,4 l – popis

Jak říkáme, dobré jídlo a pití je základ každé správné garden párty. A jedním z našich národních nápojů je samozřejmě pivo, které nesmí chybět na žádné akci. Výtečné pivo vám dokáže načepovat naše profesionální pivní chlazení, které si u nás můžete zapůjčit. A pokud čekáte více hostů, budete potřebovat hodně skla. A přeci jen doma většinou tolik stejných vhodných sklenic nemáme. Pokud je na oslavě každá sklenice jiná, nepůsobí to moc profesionálním dojmem. U nás si můžete vypůjčit sady pivních sklenic s objemem 0,4 l, půjčujeme je v balení po 6 kusech. Z našich pivních sklenic si vaši hosté pivečko určitě vychutnají.

 

pronájem inventáře – pivní sklo

Naše půjčovna inventáře na párty nabízí pronájem sklenic na pivo, do kterých bude radost čepovat. Půjčujeme je hygienicky čisté, nepoškozené pivní sklo. Dlouhodobý pronájem pivních sklenic dohodou. Uvedená cena je za 6 ks.

Close Menu
×