ohřívací kotlík 8l

170 

cena za denní pronájem ohřívacího kotlíku na pokrmy, pro dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

výhodný víkendový pronájem kotlíku (Pá-Po) – pouze 290 Kč!

Půjčte si ohřívací kotlík a mějte pro vaše hosty na zahradní oslavě, svatbě vždy teplé jídlo na dosah. Elektrický varný hrnec s nepřímým ohřevem slouží k udržování a výdeji teplých pokrmů, možno i formou samoobsluhy.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

ohřívací kotlík elektrický, objem 8 l – hlavní vlastnosti

  • ohřívací kotlík určený pro udržování vysoké teploty jídla
  • varný kotlík vhodný na rauty, svatby i venkovní akce
  • jídlo servírované bez připálení, ohřev ve vodní lázni
  • skvěle poslouží pro samoobslužný výdej pokrmů
  • jednoduché nastavení teploty hrnce
  • elektrický hrnec z ušlechtilé oceli
  • snadné ovládání a čištění

varný kotlík na polévku, guláš a další pokrmy – popis

Dobré jídlo a pití je základ každé správné zahradní oslavy. Nechcete, aby na vaší garden párty, zahradní oslavě či jiné akci hosté hladověli? Připravit pohoštění pro větší počet hostů přímo během oslavy může být náročné. Než se rozpálí naše párty grily, můžete hostům nabídnout chutnou polévku nebo oblíbený gulášek. Ty si můžete v klidu předem připravit a během oslavy použít elektrický ohřívací kotlík s objemem 8 litrů, který umožňuje po dlouhou dobu udržet vysokou teplotu jídel (jako jsou právě polévky, guláše, „Eintopf“ jednohrncová jídla, ale i omáčky a jiné dobroty). Elektrický hrnec na polévku slouží i jako nádoba pro samoobslužný výdej pokrmů. Servírovací kotlíky na polévku oceníte především při podávání jídel ve venkovních prostorech, kdy jídlo rychle chladne. Ohřívací kotlík se ale používá i ve vnitřních prostorech, na rautech a slušet mu to bude i v některém z našich párty stanů. Výtečný guláš pak můžete zapít třeba pivem, které vám načepuje naše výčepní zařízení.

Elektrický kotlík je vybaven světelnou kontrolkou provozu a termostatem pro nastavení požadované teploty. Nemusíte mít obavy, nic se v něm jen tak nepřipálí. K ohřevu se totiž používá vodní lázeň, která nikdy nedosáhne bodu varu. Víko varného kotlíku je vybaveno otvorem pro naběračku, takže nebude nikde překážet a každý host se může sám pohodlně obsloužit. Elektrický varný kotlík s nepřímým ohřevem vám zkrátka na vaší párty usnadní práci.

pronájem servírovacího kotlíku

Naše půjčovna inventáře na párty nabízí pronájem kotlíku na ohřívání a výdej pokrmů, který vaši hladoví hosté ocení, ať už pořádáte svatby, zahradní party, grilování či jiné společenské akce pro více hostů. Ohřívací kotlík půjčujeme vždy čistý, pečlivě umytý, připravený pro vaše polévky, guláše a jiné dobroty. Dlouhodobý pronájem kotlíku na polévku dohodou, zvýhodněné půjčovné na víkend.

Close Menu
×