gril s udírnou „lokomotiva“

350 

cena za denní pronájem grilu, pro dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

výhodný víkendový pronájem (Pá-Po) – pouze 500 Kč!

Naše půjčovna grilů nabízí mimo plynové grily také gril s udírnou na dřevěné uhlí. Zpestřete si grilování uzenými pokrmy a nápaditě pohostíte návštěvníky vaší zahradní oslavy.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

gril s udírnou „lokomotiva“ – hlavní vlastnosti

  • umožňuje grilování, nepřímé grilování a uzení
  • palivem je dřevěné uhlí nebo brikety
  • teploměr pro kontrolu správné teploty grilování
  • kolečka pro snadnou manipulaci
  • praktická odkládací police

gril s udírnou na zahradní oslavy – popis

Plánujete zahradní oslavy, nebo chcete příjemně strávit čas s pozvanými přáteli nebo kolegy z práce? Pořádná grilovačka nezklame téměř nikoho. A co si párty zpestřit uzením? Uzení je další tradiční způsob přípravy potravin. Zvládne jej ale málokterý gril. Proto naše půjčovna grilů nabízí mimo plynový gril také gril s udírnou na dřevěné uhlí.

Tento velmi oblíbený zahradní gril s udírnou, díky tvaru známý také pod názvem „Lokomotiva“, patří mezi nejoblíbenější grily v USA i Evropě. Gril s udírnou je ideální pro grilování, uzení, pečení, pomalé vaření, ale i udržování teploty. Má inteligentní a důmyslně řešený systém regulace vzduchu. Na víku hlavní grilovací plochy naleznete vestavěný teploměr, který vám usnadní přípravu grilovaných pokrmů na párty. Snadněji ohlídáte, aby se vám dobroty nepřipalovaly. Palivem pro grilování i uzení je dřevěné uhlí nebo ideálně brikety. Konstrukce grilu umožňuje použití pouze jedné části grilu, například jednoho topeniště, což můžete využít při grilování i pro menší počet hostů. Gril s udírnou „lokomotiva“ je výborným pomocníkem pro vaše grilovací párty, zahradní oslavy a další venkovní akce. Pro snadné přemísťování je gril s udírnou opatřen kolečky. Praktická police poskytuje prostor pro odkládání grilovacího nářadí, či hotových pokrmů.

Obsluha grilu je jednoduchá. Ve spalovací komoře (topeniště), která je umístěna vedle grilovací komory, se vytváří žár. Do grilovací komory a udírny jde kouřovodem horký vzduch a kouř, poté odchází ven komínem. Domácí udírna je možnost, jak si zpestřit grilování a nápaditě pohostit návštěvníky vaší zahradní oslavy. Gril s udírnou lze samozřejmě použít také jen pro klasické grilování.

pronájem grilu s udírnou

Všechny naše grily pronajímáme v perfektním stavu. Ke grilu budete potřebovat dřevěné uhlí nebo brikety. Dlouhodobý pronájem grilů dohodou. Na přání zajistíme odvoz grilu, neváhejte nás kontaktovat.


♥ výhodný víkendový pronájem udírny a grilu „lokomotiva“ (Pá-Po) – pouze 500 Kč!

Close Menu
×