zásobník na horké nápoje 12l

170 

cena za denní pronájem zásobníku na horké nápoje, pro dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat. Zvýhodněná cena – víkend za 290,- Kč.

Připravte vašim hostům na zahradní oslavě nebo svatbě nápoje na zahřátí! Zásobník na svařené víno, kávu, čaj, punč a další teplé nápoje udělá vašim hostům radost nejen během chladných dnů.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

zásobník na horké nápoje, 12 l – hlavní vlastnosti

  • zásobník na horké nápoje s objemem 12 litrů
  • hygienická nerezová ocel
  • praktický kohoutek na dávkování nápojů
  • jednoduchý způsob samoobsluhy, nápojový automat
  • tento dávkovač nápojů je vhodný pro studené, teplé i horké tekutiny

nádoba na horké nápoje – popis

Dobré jídlo a pití je základ každé správné zahradní oslavy. Během chladných dnů nebo večerů vám skvěle vám poslouží termo zásobník na teplé nápoje s čepovacím kohoutem. Objem nádoby na horké nápoje je velkorysých 12 litrů. Každý host může sám použít tento „nápojový automat“ a načepovat si ze zásobníku hřejivý nápoj. Jako hostitel tak budete mít o starost méně.

Dávkovače horkých nápojů a zásobníky na horké nápoje jsou jasnou volbou pro rautový, slavnostní stůl. Připravte vašim hostům na gárden párty nápoje na zahřátí! Můžete je použít jako zásobník na svařené víno nebo zásobník pro servírování kávy, čaje, punče a dalších nápojů. Snadno se přenáší.

pronájem nádoby na nápoje 12 litrů

Naše půjčovna inventáře na párty nabízí pronájem dávkovače na teplé nápoje s kohoutkem. Zásobník na horké nápoje vaši hosté ocení nejen během chladných dnů, ať už pořádáte svatby, zahradní party, grilování či jiné společenské akce pro více hostů. Zásobník na nápoje půjčujeme vždy čistě umytý, připraven k naplnění vašimi oblíbenými nápoji. Dlouhodobý pronájem nádoby na teplé nápoje dohodou. Zvýhodněná cena na víkend!

Close Menu
×