výčepní zařízení

600 

cena za denní pronájem výčepního zařízení, pro zvýhodněné dlouhodobé pronájmy výčepu nás neváhejte kontaktovat.

výhodný víkendový pronájem (Pá-Po) – pouze 950 Kč!

Profesionální výčepní zařízení – vodní chlazení, vhodné pro čepování piva i limonád na vaší garden párty.  Profi výčepní zařízení má vysoký chladící výkon a dva nezávislé výčepní kohouty. Vaši hosté si budou moci vychutnat perfektně vychlazené pivo (možnost naražení dvou druhů piv) nebo limonády.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

výčepní zařízení – vodní chlazení, dva kohouty – hlavní vlastnosti

  • ideální výčepní zařízení pro větší garden párty, zahradní oslavy a společenské akce nebo pro čepování více druhů nápojů
  • kompletní vybavení chlazení – narážeč dle typu sudu, hadičky
  • profesionální vodní chlazení s perfektní teplotou nápojů

výčepní zařízení – popis

Na žádné zahradní oslavě nesmí chybět čepované pivo! Aby bylo řádně vychlazené, máme pro vás profesionální vodní chlazení (pípa), které vám perfektně vychladí i dva různé druhy piv, nebo třeba i sudovou limonádu! Předvedeme vám zapojení a ovládání, případně pivní chlazení dovezeme a zapojíme přímo u vás!

Naše půjčovna výčepního zařízení pronajímá stolní průtočné vodní chlazení špičkové kvality, takže si nápoje a pivo vychutnáte jako ve své oblíbené restauraci. Zařízení je profi typu PRE-MIX a je určeno k chlazení a stáčení tekutin.

Chladicí nádoba i plášť chladiče jsou z nerezového plechu. Na bočním panelu chladiče je umístěn termostat, který automaticky řídí teplotu vodní lázně a vy se nemusíte o nic starat.

Výčepní zařízení (pípa) je osazeno dvěma výčepními kohouty a odkapovou miskou. Kohouty jsou nezávislé, takže můžete narazit dva druhy piv najednou, nebo jeden použít například pro chlazení sudové limonády. Výkonné chlazení vám zajistí perfektní teplotu nápojů i při větší výtoči – na rozdíl od slabších píp určených především pro domácí použití.

pronájem výčepního zařízení

Fungujeme také jako půjčovna výčepního zařízení a nabízíme pronájem chlazení na pivo a pronájem veškerého výčepního zařízení na profesionální úrovni. Veškeré naše výčepní zařízení na pronájem podléhá pravidelné sanitaci a údržbě, vždy jej dostanete v perfektním stavu. Částka za sanitaci vodního chlazení je již zahrnuta v ceně pronájmu.

K výčepnímu zařízení budete ještě potřebovat plynovou bombu s potravinářským plynem, který pivo nebo limonádu tlačí – tu vám rádi zjistíme. Pronájem CO2 stojí 250 Kč.

Dlouhodobý pronájem výčepních zařízení dohodou. Na přání zajistíme odvoz i zapojení výčepu, neváhejte nás kontaktovat. Stejně tak se na nás obraťte i pro možnost objednat sudové pivo a limonády.


• výhodný víkendový pronájem výčepního zařízení (Pá-Po) – pouze 950 Kč!

 

Close Menu
×