stroj na ledovou tříšť

500 

cena za denní pronájem stroje na ledovou tříšť – výrobníku osvěžení na párty, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Profesionální stroj na výrobu ledové tříště osvěží vaše hosty i během parných letních dnů. Namíchá tři příchutě najednou, děti milují zejména ty ovocné, dospělí si oblíbí ledovou kávu nebo alkoholické koktejly.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

stoj na výrobu ledové tříště – hlavní vlastnosti

  • ovocné ledové tříště, chlazené drinky, sorbety, ledová káva – perfektní osvěžení na párty
  • různé příchutě, objem nádob 3×6 litrů
  • jednoduché ovládání, kompaktní rozměry

výrobník tříště, stroj na ledovou tříšť – popis

Pokud chystáte zahradní oslavy, dětské oslavy, narozeninové párty a jiné akce v parném létě, vaši hosté uvítají chutné osvěžení. Naše půjčovna vybavení na párty má pro vás profesionální stroj na ledovou tříšť od italského výrobce Ugolini. Pokud chystáte oslavy pro děti, získáte si je výtečnými ovocnými příchutěmi. Pro dospělé můžete připravit i alkoholické nápoje nebo výbornou ledovou kávu, mražené cappuccino. Všichni si užijí ovocné sorbety.

Stroj na ledovou tříšť má tři samostatné válce, takže můžete připravit tři druhy ledové tříště najednou. Nádoby válců mají objem 6 litrů a jsou vyrobeny ze zdraví nezávadného a nárazuvzdorného polykarbonátu.

Výrobník ledové tříště je vybaven patentovaným systémem elektromagnetické spojky. Ta zajišťuje, že se vám spirála míchající směs v nádobě nemůže zlomit, například při zamrznutí. Tento stroj na výrobu ledové tříště má ochranu motorku před spálením a nemůže se ani stát, že při prasknutí těsnění Vám směs vyteče do stroje. Jeho provoz je jednoduchý a vaši hosté si mohou užívat dokonalé osvěžení, které jim s naším výrobníkem ledové tříště připravíte na profesionální úrovni.

pronájem stroje na ledovou tříšť

Půjčujeme profesionální stroj na ledovou tříšť, se kterým se ani při horkých letních dnech nemusíte bát uspořádat zahradní oslavy. Dokonalé osvěžení pro vaše hosty. Pokud si chcete půjčit výrobník ledové tříště na vaši akci, neváhejte nás kontaktovat.

Close Menu
×