plynový gril na párty Campingaz

400 

cena za denní pronájem grilu, pro dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

výhodný víkendový pronájem (Pá-Po) – pouze 600 Kč!

Kvalitní plynový gril na párty oblíbené značky Campingaz. Tento plynový gril je vybaven dvěma plně regulovatelnými hořáky, má vysoký výkon i solidní plochu pro grilování. Vaši hosté si určitě pochutnají na vynikajících pokrmech.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

nerezový plynový gril na párty – hlavní vlastnosti

  • solidní grilovací plocha
  • 2 plynové hořáky, jednotlivě ovládané (lze grilovat na celé ploše, nebo jen na polovině)
  • pomocí ovládacích knoflíků lze pohodlně regulovat teplotu, ve víku grilu je integrovaný teploměr
  • tento gril na párty má dva sklopné odkládací stolky
  • kolečka pro snadnou manipulaci

Campingaz gril plynový – popis

Naše půjčovna párty stanů a vybavení vám nabízí oblíbený plynový gril na párty Campingaz k zapůjčení.

Dokonalá zahradní oslava, garden párty bývá spojována s vůní čerstvě ogrilovaného masa, zeleniny a dalších oblíbených pokrmů. Jenže pokud máme více hostů, domácí zahradní grily nám kapacitou často nestačí, navíc při větším množství grilovávaných pokrmů se žár dřevěného uhlí těžko uhlídá. A spálit všechny ty dobroty nechceme. Proto jedny z nejpopulárnějších grilů pro profesionální grilování jsou dnes plynové grily. Plynový gril Campingaz Expert Super se snadno ovládá, jednoduše lze regulovat úroveň plamene, takže vaše grilování bude hračkou. Stačí připojit, zapnout a můžete začít grilovat.

Tento plynový gril na párty je vybaven dvěma hořáky – možnost nezávislého grilování pouze na polovině nebo na celé ploše roštu. Výkon grilu je nadstandardní, celkem je to 7 kW. Plocha grilu umožňuje přípravu více porcí grilovaných jídel najednou. Campingaz plynový gril na párty má piezoelektrické zapalování. Stisknete tlačítko a o zapálení grilu se postará zapalovací elektroda. Plynový gril na párty tak zapnete jednoduše jako sporák. Plynové grily na párty jsou vybaveny poklopem, jídlo tak má lepší chuť i vůni a zůstane krásně šťavnaté. Navíc vás ani vaše hosty nebude obtěžovat nepříjemný kouř, jak tomu někdy bývá u zcela otevřených grilů.

Plynový gril je určený nejen pro grilování masa, ale díky snadné regulaci teploty je výborný také pro grilování zeleniny, ryb a dalších pokrmů dle vaší chuti. Ať už se jedná o menší zahradní oslavy, rodinné či firemní večírky, nebo velké svatby, vaši hosté perfektně připravené jídlo jistě ocení.

Součástí dodávky jsou volitelně i lávové kameny. Lávové kameny akumulují teplo z plynových hořáků a předávají je ke grilovanému pokrmu. Porézní povrch na rozdíl od dřevěného uhlí vstřebává velké množství tuku, který odkapává, tím brání nežádoucímu hoření a vzniku škodlivin z přepálených tuků. Lávové kameny lze nahradit či obměnit keramickými briketami, které mají stejnou funkci.

pronájem grilu na párty

Plynový gril na párty pronajímáme v perfektním stavu. Ke grilu budete potřebovat plynovou bombu, kterou Vám rádi zjistíme. 10 kg propan butanová lahev vystačí na cca 20 hodin provozu. Dlouhodobý pronájem grilů dohodou. Na přání zajistíme odvoz i zapojení grilu, neváhejte nás kontaktovat.


♥ výhodný víkendový pronájem grilu (Pá-Po) – pouze 600 Kč!

Close Menu
×