skleněná nádoba na nápoje 8l

100 

cena za denní pronájem nádoby na nápoje, pro dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

výhodný víkendový pronájem (Pá-Po) – pouze 170 Kč!

Připravte vašim hostům na zahradní oslavě, svatbě nápoje na osvěžení ve velkém stylu! Dekorativní skleněná nádoba na nápoje s kohoutkem usazená do kovového stojánku je skvělý způsob jak hostům elegantně nabídnout nápoje formou samoobsluhy.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

Skleněná nádoba na nápoje se sítky, 8 l – hlavní vlastnosti

  • objem skleněné nádoby na nápoje 8 litrů
  • nadčasový design nádoby na pití – kombinace silného skla a kovu
  • praktický kohoutek na dávkování nápojů
  • stylový způsob samoobsluhy, nápojový automat
  • tento dávkovač na nápoje je vhodný pouze pro chladné tekutiny
  • nejen účelná ale i dekorativní skleněná nádoba na pití

nádoba na nápoje – popis

Dobré jídlo a pití je základ každé správné zahradní oslavy. Připravte vašim hostům na gárden párty nápoje na osvěžení ve velkém stylu! Stylový soudek ze skla na kovovém stojánku s vintage nádechem bude ozdobou každé oslavy.

Skvěle vám poslouží velká nádoba na nápoje a limonády s čepovacím kohoutkem. Objem nádoby je úctyhodných 8 litrů. Každý host může sám použít tento „nápojový automat“ a načepovat si ze skleněné nádoby na pití. Jako hostitel tak budete mít o starost méně. Skleněná nádoba na nápoje je vybavena sítkem na ovoce a vložkou na kostky ledu. Ovocný infuzér (sítko) můžete jednoduše naplnit bylinami, plátky citronu nebo kusy ovoce a připravte nápoje, na kterých si hosté opravdu pochutnají. Skleněná nádoba na nápoje je vhodná pro osvěžující párty pití typu domácí limonáda, ochucená vody, ovocný džus, ledový čaj, punč, ale třeba i víno a podobně. Místo sítka můžete použít vložku na led. Zásobník ledu ochladí váš nápoj na párty aniž by docházelo k jeho ředění – ideální pro plnou chuť!

pronájem nádoby na nápoje 8 litrů

Naše půjčovna vybavení na párty nabízí pronájem dávkovače na limonádu s kohoutkem. Ideální zásobárna na nápoje, kterou vaši hosté ocení během parních letních dnů, ať už pořádáte svatby, zahradní party, grilování či jiné společenské akce pro více hostů. Naše skleněná nádoba na nápoje se sítky je půjčována vždy pečlivě umytá, připravena k naplnění vašimi oblíbenými drinky. Dlouhodobý pronájem nádoby na drinky dohodou.


♥ výhodný víkendový pronájem skleněné nádoby 8l (Pá-Po) – pouze 170 Kč!

Close Menu
×