nafukovací hrad

1 500 

cena za denní pronájem skákacího hradu – nafukovací atrakce pro děti, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

výhodný víkendový pronájem (Pá-Po) – pouze 2500 Kč!

Nafukovací hrad, skákací hrad patří mezi nejoblíbenější nafukovací atrakce pro děti po celém světě. Neměl by chybět na žádné akci pro děti. Obsahuje 13 herních prvků – prolézačku, dvě skluzavky, koutek s míčky a další. Zabaví spoustu dětí.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

nafukovací hrad, skákací atrakce pro spoustu dětí – hlavní vlastnosti

  • zabaví vaše děti na dlouhou dobu, ideální na narozeninové oslavy, garden párty
  • velký skákací hrad s plochou 20 metrů čtverečních – nabízí 13 zábavných atrakcí pro děti
  • snadné rozložení, nafouknutí přiloženým fukarem  a složení
  • odolný a bezpečný pro děti, certifikovaný
  • perfektní stav

nafukovací skákací hrad k zapůjčení – popis

Využijte pronájem skákacího hradu a udělejte z vaší zahradní oslavy nezapomenutelný zážitek pro vaše děti! Velký nafukovací hrad můžete mít přímo na vaší zahradě! Tato nafukovací atrakce pronájem skákacího hradu „Bouncy Castle“ se může stát místem radostného dovádění a milých vzpomínek vašich dětí, zatímco vy si můžete klidně užívat garden párty s vašimi přáteli.

Tento dětský nafukovací skákací hrad je určen až pro 6 dětí najednou. Skákací hrad zabaví spoustu dětí, pronajmout si jej můžete na nejrůznější zahradní oslavy, narozeninové párty, dětské dny, firemní večírky, svatby a jiné společenské akce. Skákací nafukovací hrad je dostatečně velký a udělá radost všem dětem, které se na něm budou chtít vyřádit.

Nafukovací hrad obsahuje 13 herních kombinací, mimo jiné prolézačku, malou a velkou skluzavku, tři věže, překážkovou dráhu, basketbalový koš, koutek s míčky a další. Nafukovací atrakce je určená k lezení, šplhání, plazení, házení kroužků a míčků na terč a další zábavné aktivity pro děti. Pronájem nafukovacího hradu zahrnuje sadu plastových hracích míčků.

Nafukovací hrad pro děti, dětský skákací hrad patří mezi nejznámější zábavní atrakce po celém světě a také i u nás mezi nejoblíbenější nafukovací atrakce pro děti. Neměl by chybět na žádné akci pro děti. Jediným omezením ve skotačení je maximální celkové zatížení 180 kg a bodové 45 kg. Tedy hmotnost jednoho dítěte by neměla překročit 45kg. Rozměry jsou 3,2×4,9 metru a výška je 3 metry. Zajíma-li vás pronájem skákacího hradu, myslete také na to, že celková potřebná plocha pro tuto nafukovací atrakci je 20 čtverečním metrů rovné plochy.

Dětský nafukovací hrad je vyroben z kvalitního odolného materiálu s mimořádnou pevností. Jedná se o kombinaci polyesteru a nylonové tkaniny. Skákací hrad je samozřejmě zdravotně nezávadný, UV odolný a prošel testem odolnosti proti ohni. Samostatné, vnitřně šité vzduchové komory zajišťují pomalejší distribuci proudů vzduchu při skákání, nafukovací hrad se při skákání tolik nevlní. Tato nafukovací atrakce je díky bočním ochranným sítím velmi bezpečná, skákací hrad splňuje všechny evropské bezpečnostní normy. Naše nafukovací skákací hrady jsou také držiteli certifikace podle německých norem TÜV.

skákací hrad pronájem

Nafukovací hrad pro děti od nás obdržíte v přepravní tašce. Součástí je výkonný elektrický fukar (230V/50Hz). Během používání musí být ventilátor neustále v provozu. Skákací atrakce je dodávána s podložkou (plachta pod skákací hrad) a kotvícími kolíky do země. Pokud nemáte možnost umístit ji na trávníku, poslouží k ukotvení zátěžové bloky. Celá zabalená atrakce se bez problémů vejde do osobního automobilu. Pokud si nebudete chtít dětský nafukovací hrad odvézt sami, rádi vám jej dovezeme a postavíme. Vás a vaše děti bude čekat jen spousta zábavy.

Nejsme jen půjčovna skákacích hradů, v našem sortimentu naleznete k pronájmu spoustu dalšího profi vybavení na zahradní oslavy, párty, svatby a další společenské a sportovní akce.


• výhodný víkendový pronájem rytířského skákacího hradu (Pá-Po) – pouze 2500 Kč!

Close Menu
×