pivní lavice 220×27 cm

100 

cena za denní pronájem pivní lavice – samostatná skládací lavička 220*27 cm, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Oblíbená kvalitní pivní lavice české výroby, varianta bez stolu.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

pivní lavice 220 x 27 cm – hlavní vlastnosti

  • profi lavička z masivního dřeva
  • rychlé, snadné složení a rozložení
  • délka sedáku 220cm, šířka 27cm
  • česká výroba, stabilní ocelová konstrukce
  • perfektní stav

pivní lavice k zapůjčení – popis

Organizujete garden party, velkou rodinnou oslavu na zahradě, koncert, či jinou společenskou akci a potřebujete usadit větší množství hostů? Pivní lavice jsou oblíbeným řešením. Pivní lavice se dají snadno složit a velmi dobře uskladnit, což vám značně usnadní jejich transport. Umožňují rychlé a snadné složení i rozložení. Pivní lavičky jsou určeny do venkovních i vnitřních prostor.

Námi půjčované pivní skládací lavice jsou prémiové kvality, české výroby a v perfektním stavu! Naše půjčovna pivních setů nabízí pivní lavice o délce sedáku 220 cm a šířce 27 cm. Nosná konstrukce je velmi stabilní, vyrobena je z lakované oceli. Deska sedáku je vyrobena ze smrkového masivu s jemnou kresbou dřeva. Lavice k pivnímu setu je oboustranně natřena bezbarvým lakem, snadno se čistí a je odolná vůči povětrnostním vlivům, takže vás ani nepřízeň počasí v jejich využití nebude omezovat. Pokud ale raději požadujete kryté sezení na zahradní oslavy, k zastřešení vám skvěle poslouží naše párty stany.

pronájem pivních setů

Naše půjčovna pivních setů vám nabízí lavičky na sezení v perfektím stavu. Každá pivní lavice je po zápůjčce prohlédnuta a řádně umyta pro další pronájem. Pokud budete chtít zapůjčit větší množství lavic, dopravit je můžeme přímo na místo vaší zahradní oslavy nebo jiné akce. Budete-li si chtít pivní lavice odvézt sami, můžeme vám pronajmout přívěsný vozík. Nabízíme jak samostatné pivní lavice k zapůjčení, tak i samostatné stoly k pivnímu setu. Pokud si budete chtít vypůjčit obojí, doporučujeme vám zvýhodněný pronájem pivních setů. Kompletní pivní set (beer set) se skládá ze stolu a dvou lavic, k tomuto setu posadíte osm až deset osob. Poskytuje více prostoru k sezení, než běžné stoly se židlemi.

K ceně pronájmu se připočítává poplatek za nakládku/vykládku á 10 Kč.

Close Menu
×