pivní stůl 220×50

150 

cena za denní pronájem pivního stolu – samostatný skládací stůl 220*50 cm, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Oblíbený kvalitní pivní stolek české výroby, varianta bez lavic.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

pivní stůl 220 x 50 cm – hlavní vlastnosti

  • profi pivní stůl z masivního dřeva
  • rychlé, snadné složení a rozložení
  • délka stolu 220cm, šířka stolu 50cm
  • česká výroba, stabilní ocelová konstrukce
  • perfektní stav

pivní stůl k zapůjčení – popis

Pořádáte gárden párty, stanovou, open air či jinou společenskou akci a hledáte pro ni vhodné stoly? Pivní stůl je oblíbeným řešením. Pivní stoly se dají snadno složit a velmi dobře uskladnit, což vám značně usnadní převoz. Umožňuje rychlé a snadné složení i rozložení. Pivní stůl je určen do náročných venkovních podmínek, stejně tak jako do interiéru.

Námi půjčované pivní skládací stoly jsou prémiové kvality, české výroby a v perfektním stavu! Naše půjčovna pivních setů nabízí pivní stoly o délce 220 cm, šířka stolu je 50cm. Stabilní nosná konstrukce je vyrobena z lakované oceli. Deska stolu je vyrobena z masivu s jemnou kresbou dřeva. Stůl k pivnímu setu je oboustranně opatřen bezbarvým lakem, snadno se udržuje čistý a je odolný vůči povětrnostním vlivům, takže vás ani nepříznivé počasí nebude v jejich využití omezovat. Pokud chcete raději kryté sezení na zahradní oslavy, k zastřešení můžete objednat také naše párty stany.

pronájem pivních setů

Naše půjčovna pivních setů vám nabízí pivní stoly v perfektím stavu. Každý pivní stůl je po vypůjčení zkontrolován a pečlivě umyt pro další pronájem. Pokud si budete chtít vypůjčit větší množství stolů, dopravit je můžeme přímo na místo konání vaší oslavy nebo jiné akce. Chcete-li si pivní stoly odvézt sami, zapůjčíme vám náš přívěsný vozík. Nabízíme jak samostatné pivní stoly k zapůjčení, tak i samostatné lavice k pivnímu setu. Pokud si ale budete chtít zapůjčit společně se stolem i lavice k pivnímu stolu, doporučujeme vám zvýhodněný pronájem pivních setů. Kompletní pivní set (beer set) se skládá ze stolu a dvou lavic, k tomuto setu posadíte osm až deset osob. Poskytuje více míst k sezení, než klasické stolky s židlemi.

K ceně pronájmu se připočítává poplatek za nakládku/vykládku á 10 Kč.

Close Menu
×