párty LED girlanda

50 

cena za denní pronájem LED girlandy – osvětlení na párty, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Party LED girlanda pro každou příležitost. Rozsvítí vaše zahradní oslavy, narozeninové párty i další společenské akce. Barevná světelná girlanda má 4,75 metru, přívodní kabel má 10 metrů.

 

Popis

LED girlanda, barevné osvětlení na párty – hlavní vlastnosti

  • LED girlanda z barevných koulí, délka světelné girlandy 4,75m + 10m dlouhý přívodní kabel
  • Party girlanda vhodná pro vnitřní i vnější použití

světelná girlanda na párty – popis

Každá správná párty, zahradní oslava či karneval potřebuje pořádně vyzdobit a rozsvítit. A proč ne rovnou stylově? Pokud řešíte osvětlení oslavy, máme pro vás kromě osvětlení s příjemným teplým bílým světlem (například), také tyto barevné dekorativní LED girlandy, které oživí každou vaši akci.

Krasná barevná světýlka ve formě malých lampionků vám pomohou vyzdobit nejrůznější místa – svatby, oslavy, večírky a jiná místa. Barevná LED girlanda je vhodná i jako doplňkové osvětlení party stanu. Délka svítící girlandy je 4,75 metru. Přívodní kabel má 10 metrů, takže jej lze snadno zapojit i do vzdálenější elektrické zásuvky. Úsporná LED technologie vám ušetří při placení účtu za elektřinu. Barevná světelná girlanda je vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

Perfektní osvětlení na narozeninové oslavy, vánoční nebo silvestrovské párty, karnevaly ale i další společenské akce během roku.

pronájem svítící girlandy

Půjčujeme barevné světelné LED girlandy, které jsou skvělým doplňkovým osvětlením, které vám zajistí příjemnou atmosféru pro vaše hosty. Rozsviťte vaší párty! Pokud chcete zajistit i ostatní služby, jako je například celkové osvětlení na párty, zajištění zvukové aparatury, a další, neváhejte nás kontaktovat. V kategorii party osvětlení naleznete řadu výrobků a řešení.

 

Close Menu
×