laser na párty Galaxian 3D

350 

cena za denní pronájem laseru – osvětlení na párty, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Profesionální laser na párty Galaxian 3D.  Stovky paprsků, které rotují vpřed a vzad a vytvářejí úžasný efekt na stěnách, stropech nebo přímo na tanečním parketu. Úžasné osvětlení na párty všeho druhu.

 

Popis

laser na párty Galaxian 3D, osvětlení na párty – hlavní vlastnosti

  • dvoubarevný laserový efekt (červený, zelený)
  • vysoký profesionální výkon laseru – ideální i pro menší kluby
  • atraktivní osvětlení na zahradní párty
  • bezpečná originální laserová show na party a večírky všeho druhu
  • samostatný provoz pomocí zabudovaného mikrofonu

laser na párty Galaxian 3D, laserová show – popis

Chtěli byste na vaší oslavě, garden párty, svatbě či jiné společenské události opravdu zazářit? Naše půjčovna vybavení na párty vám nabízí na pronájem laser na párty Galaxian 3D od American Dj. S dvoubarevným laserem Galaxian 3D budou všichni tančit až do rána!

Jedná se o populární světelný efekt, který posune vaše zahradní slavnosti, večírky a další společenské události do další dimenze. Na každém správném večírku si vaši hosté rádi zatančí. K perfektní atmosféře přispěje laser Galaxian 3D, který vyzařuje stovky paprsků, které rotují vpřed a vzad a vytvářejí úžasný efekt na stěnách, stropech nebo přímo na tanečním parketu. Vaše tančící hosty okouzlí hustá síť červených a zelených paprsků, která je samostatně vytvářena do rytmu hudby pomocí zabudovaného mikrofonu s možností regulace citlivosti, takže vy se nemusíte o nic starat. Stačí jen zapnout a nechat běžet podle přednastavených programů.

pronájem laseru na párty

Půjčujeme laser na párty Galaxian, který plně profesionální a vám zajistí nezapomenutelnou atmosféru pro tančící hosty. Dodejte vaší párty extra lesk! Pokud chcete zajistit i ostatní služby, jako je například celkové osvětlení na párty, zajištění zvukové aparatury, a další, neváhejte nás kontaktovat.

 

Close Menu
×