párty reproduktory 350W RMS

900 

cena za denní pronájem sady reproduktorů – 2 ks, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Párty reproduktory s dobrým zvukem i výkonem. Party reproduktory jsou přizpůsobeny pro ozvučení vnitřních a venkovních oslav, ozvučení svatby a dalších událostí.

 

Popis

párty reproduktory – hlavní vlastnosti

  • 2 aktivní 15″ reproduktory na párty o výkonu 350W RMS
  • párty reproduktory s max výkonem 1400W
  • profesionální ozvučení svatby i zahradní párty

reproduktor na párty, na svatbu i oslavu – popis

Co by to bylo za zahradní oslavu či párty, kdyby nehrála oblíbená muzika. Základem je dobrý vkus i dobrý párty reproduktor, které společně roztančí Vaše hosty. Znáte určitě nepříjemné situace, kdy na svatbě neslyšíte oddávajícího nebo proslovy svatebčanů. S tímhle nešvarem Vám pomůže naše audio aparatura k zapůjčení. Nabízíme pronájem zvukové techniky na profesionální úrovni. Pronájem ozvučení vyhovuje většině požadavků našich zákazníků – jsou kvalitní, hlasité a relativně lehké. Reproduktory jsou aktivní, což znamená, že nemusíte používat zesilovače. Párty reproduktory můžete umístit na stojan nebo přímo na zem. Tyto reproduktory poskytují parádní zvuk. Hodí se na akce ve vnitřních i venkovních prostorách – domácí oslavy, ozvučení svatby, karaoke párty.

Pokud vás zajímají technické podrobnosti, uvádíme i přesný popis:
Aktivní high-endový 2 pásmový reprobox se dvěma zabudovanými zesilovači (zesilovač třídy D pro nízkofrekvenční pásmo a zesilovač třídy AB pro vysokofrekvenční pásmo). Reprobox je osazený 15″ středobasovým reproduktorem a 1,35″ titanovým kompresním driverem. Vestavěný DSP procesor se 4 přednastavenými režimy zvuku (řeč, PA, sub a monitor), aktivní 2 pásmová výhybka. Bluetooth přijímač se samostatnou regulací hlasitosti. 2x linkový vstup XLR/Jack s vlastní regulací úrovně signálu, linkový výstup XLR. LED indikace stavových hlášení (BT STATUS, DSP MODE, LIMIT, SIGNAL a POWER). Reprobox lze použít samostatně i v kombinaci se subwooferem. Robustní plastové provedení, zabudované hnízdo (35 mm) pro stativ nebo distanční tyč, postranní madla pro snadnou manipulaci, ochranná mřížka reproduktorů. Výkonný reprobox vhodný pro DJe, živé produkce i pro pevné instalace.

 

pronájem reproduktorů na párty, svatby a oslavy

Jsme také půjčovna ozvučení na párty. Nabízíme k pronájmu audio techniku, která rozezní vaši akci. Ozvučení k pronájmu je ideální na svatby, večírky, firemní akce, party a další společenské události. Budete-li potřebovat půjčíme vám i mixážní pult, bezdrátový mikrofon a samozřejmě veškerou potřebnou kabeláž.

 

Close Menu
×