Výrobník mlhy s RGB LED

350 

cena za denní pronájem výrobníku mlhy – osvětlení na párty, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

 

Popis

výrobník mlhy – hlavní vlastnosti

  • RGB LED 6x3W
  • vysoký profesionální výkon – 900W
  • atraktivní osvětlení na zahradní párty
  • bezpečná originální show na party a večírky všeho druhu
  • dálkové ovládání

Párty mlhovač – popis

Chtěli byste na vaší oslavě, garden párty, svatbě či jiné společenské události opravdu zazářit? Naše půjčovna vybavení na párty vám nabízí na pronájem mlhovače. V kombinaci se světlem vytváří mlha okouzlující atmosféru, která pozitivně ovlivní náladu vašich hostů. S mlhovačem můžete kombinovat mlhu se světelnými efekty v různých barvách podle vašich představ. Zařízení se vyznačuje svou univerzálností a snadnou obsluhou. Kromě tří základních barev červené, zelené a modré lze barvy také míchat, spouštět změny barev nebo nastavovat další efekty. Mlhovač má díky svému výkonu 900 W vysokou účinnost až 141,6 m3 mlhy za minutu. Zařízení je vybaveno řídicím systémem pro regulaci teploty. Produkovaná mlha má dosah 2 až 3 m. Vlastní výrobu a dodávku mlhy, stejně jako distribuci mlhy lze ovládat přímo na mlhovači pomocí ovládacího panelu. K tomuto účelu jsou k dispozici přehledná tlačítka a LED displej. Zařízení je také dodáváno s dálkovým ovládáním. Můžete tak snadno a přímo ovlivňovat tvorbu mlhy a světlo a pružně reagovat na náladu v místnosti. Dálkové ovládání má dosah 20 m. Pro ovládání stroje přes DMX konzolu můžete regulovat výstup mlhy, tři barvy červenou, zelenou a modrou a efekty.

Půjčujeme výrobník mlhy na párty, který vám zajistí nezapomenutelnou atmosféru pro hosty. Pokud chcete zajistit i ostatní služby, jako je například celkové osvětlení na párty, zajištění zvukové aparatury, a další, neváhejte nás kontaktovat.

 

Close Menu
×