LED vana 50W

50 

cena za denní pronájem reflektoru – LED vana 50W, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Plochý LED reflektor s vysokou svítivostí. Rozsvítí vaše zahradní oslavy, narozeninové párty i další společenské akce. Vytváří příjemné bílé světlo, hodí se pro vnitřní i venkovní použití.

 

Popis

LED vana 50W, reflektorové svítidlo – hlavní vlastnosti

  • výkonný reflektor „LED vana“ s vysokou svítivostí
  • LED reflektor vhodný pro vnitřní i venkovní použití, nasvícení zahrad, osvětlení party stanu, apod.

LED vana 50W, reflektor na párty – popis

Chystáte větší zahradní oslavy, potřebujete osvětlení pro party stan nebo chcete dostatek osvětlení pro grilování s přáteli? Nechcete, aby vám chybělo světlo na zahradní párty, která se může protáhnout dlouho do noci? Na všechny tyto akce vám dobře posvítí LED vana – reflektorové osvětlení na párty. Reflektor má vysokou svítivost téměř 4000 lumenů. Toto party osvětlení vytváří příjemné teplé bílé světlo, vhodné je jako venkovní i vnitřní osvětlení. Úsporná LED technologie vám ušetří při placení účtu za elektřinu. LED reflektor je vhodný pro jakékoli využití, ať už budete potřebovat osvětlit zahradní stan, nebo nasvítit terasu či balkon pro venkovní oslavy.

 

pronájem LED reflektoru

Půjčujeme LED reflektory, které jsou výkonným zdrojem osvětlení. Zajistí vám dostatek světla pro vaše hosty i na větší garden párty. Rozsviťte vaše zahradní oslavy! Pokud chcete zajistit i ostatní služby, jako je například celkové osvětlení na párty, zajištění zvukové aparatury, a další, neváhejte nás kontaktovat. Kromě reflektoru LED vana nabízí naše půjčovna osvětlení různých typů. Vyberte si u nás zahradní svítidla nejrůznějších druhů, velikostí i barev.

 

Close Menu
×