drtič větví – štěpkovač 5,2kW

950 

cena za denní pronájem drtiče větví, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Pro úklid na zahradě půjčujeme výkonný drtič větví – štěpkovač. Má maximální výkon 5200 W, benzinový motor. Dokáže rozdrtit větve do průměru 7 cm.

 

Kategorie:

Popis

drtič větví – štěpkovač – hlavní vlastnosti

  • výkonný benzinový motor o výkonu až 5200 W
  • úctihodný maximální průměr drcených větví 70 mm!

zahradní drtič větví – popis

Při úklidu zahrady, například před garden párty, se vám může hodit tento výkonný drtič zahradního odpadu, a proto jsme i tento stroj zařadili i do sortimentu naší půjčovny.

Zahradní drtič je osazen spalovacím motorem, takže je nezávislý na elektrické energii ze sítě. Tento štěpkovač je nadstandardně výkonný, nemá problém rozdrtit i větve většího průměru. Robustní konstrukce jej umožňuje použít k drcení větví až do průměru 7 cm. Násypka umožňuje snadné vkládání větví, které nože drtiče na větve rozemelou na granulovanou drť, kterou můžete na zahradě dále zpracovat. Velká kola s gumovými obručemi a pohodlné madlo usnadňují manipulaci se strojem.

a navíc velmi výkonný, takže dokáže zpracovat větve s opravdovou lehkostí. Však také zaujme už na první pohled robustní konstrukcí, která umožňuje drtit větve až do průměru 7 cm. Tvar a poloha plnicí násypky umožňují snadné vkládání větví, které drticí systém automaticky natahuje k řezacím kotoučům. Ty mají nože z ušlechtilé oceli a pohybují se vůči sobě vysokou rychlostí, čímž zpracují podávaný materiál na granulovanou drť, jež odchází z drtiče výstupním tunelem s klapkou pro nastavení výšky a vzdálenosti odhozu. Díky ní můžete nastavit odhoz tak, aby drť plnila třeba kolečko nebo přistavený vozík. Velká kola s gumovým obutím a pohodlné madlo usnadňují manipulaci se strojem.

pronájem drtiče větví, štěpkovače

Nejsme sice specializovaná půjčovna nářadí, ale přesto si u nás můžete vypůjčit zahradní drtič větví – štěpkovač. Dlouhodobý pronájem drtiče na větve dohodou. Na přání zajistíme odvoz i zapojení štěpkovače, neváhejte nás kontaktovat. Zapůjčení i vrácení drtiče vždy s plnou nádrží (benzin).

Close Menu
×