elektrocentrála 3,5kW

650 

cena za denní pronájem elektrocentrály, pro zvýhodněné víkendové a dlouhodobé pronájmy nás neváhejte kontaktovat.

Spolehlivá elektrocentrála – generátor elektřiny na vaše zahradní oslavy.  Naše benzinová elektrocentrála má maximální výkon 3500 W. Ať už nemáte na garden párty či jiné akci přístup k veřejné elektrické síti nebo se jen bojíte výpadku, rádi vám zapůjčíme naše elektrocentrály.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

elektrocentrála, generátor elektřiny – hlavní vlastnosti

  • výkonný benzinový generátor elektřiny s výkonem až 3500 W
  • vhodná elektrocentrála na garden párty, zahradní oslavy, sportovní a kulturní akce

elektrocentrála Heron 3,5kW – popis

Co by to bylo za zahradní oslavu bez šťávy. Na garden párty, kde není možné využít klasické elektrické napájení ze sítě vám elektřinu zajistí náš benzínový generátor.

Naše elektrocentrála Heron má provozní výkon 3 kW, maximální výkon elektrocentrály je 3,5 kW. Elektrocentrály (generátory elektrického proudu) vyrábí spalováním paliva elektřinu. Palivem je benzín a spotřeba je cca 1,7l za hodinu. Elektrocentrála váží 48 kg a pro snadnější manipulaci je osazena kolečky a dlouhým madlem, takže ji jednoduše převezete tam, kam potřebujete.

Elektrocentrály můžete použít jako hlavní zdroj elektřiny na párty, anebo jako záložní zdroj pro případ výpadku veřejné sítě. Výpadek proudu může zkazit i sebelépe připravenou oslavu, zapůjčení elektrocentrály tento problém vyřeší. Na elektrocentrály můžete zapojit všechna zařízení, která elektřinu potřebují a užívat si garden párty bez starostí.

pronájem elektrocentrály na zahradní oslavy

Nejsme sice specializovaná půjčovna elektrocentrál a záložních zdrojů, ale pro vaše akce máme připraven spolehlivý a výkonný generátor proudu Heron. Dlouhodobý pronájem elektrocentrály dohodou. Na přání zajistíme odvoz i zapojení generátoru, neváhejte nás kontaktovat. Zapůjčení i vrácení elektrocentrály vždy s plnou nádrží (benzin).

Close Menu
×